• No: 0.0%
  • No Opinions: 50.0%
  • Voted: 4

Pick: Ross Country @114 7/10 +7.98

Antras Škotijos stipriausios lygos turas. Susitinka dvi lygos vidutiniokės. Pirmame ture „Ross Country“ išvykoje nusileido čempionams Glazgo „Celtic“ rezultatu 0-2. Nors tiesa pasakius svečiai kovojo apylygiai su čempionais, tačiau visgi patirtis ir meistriškumas „Celtic“ klubui davė vaisių. Tuo tarpu „Hamilton“ rezultatu 0-0 namie sužaidė su „Patrick“ klubu, pirmą kėlinį šeimininkai atrodė labai silpnai, tačiau antrą kėlinį jau žaidė daugumoje, tačiau tai didelio pranašumo nesuteikė ir nieko per daug pavojingo nesukūrė. Žaidimas visiškai nesiklijavo ir greičiausiai „Hamilton“ šį sezoną kovos dėl išlikimo. Tuo tarpu „Ross Country“ tai bus pirmas šį sezoną oficialus mačas savo arenoje ir stadionas bus pilnas ir komanda sieks vieno - pergalės. „Victoria Park“ stadione paskutiniai 5 rungtynės tarp šių komandų baigėsi 4-riom šeimininkų pergalėm ir vieną kartą nugalėjo svečiai.